Sesja Jogi

Jestem nauczycielka Jogi w podejściu holistycznym, gdzie przy solidnych fundamentach budowania Asan (pozycji), skupiam się na oddechu, przepływie energii, odczuciach w ciele, czyli CUDzie (Ciele - Umyśle - Duszy)!

Mogę wprowadzić Cię w podstawy praktyki jogi, poczuć żywioły w swoim ciele, zadbać o figurę albo po prostu być bliżej siebie, natury i zdrowia!

Jogowy Początek

Nie wiesz jak zacząć? Masz wątpliwości, czy robisz to dobrze?

Chcesz poznać solidne fundamenty pozycji, by później popłynąć dalej?

Mogę nauczyć Cię jak wchodzić prawidłowo w asany, na co zwrócić uwagę (klucze pozycji) oraz po prostu jakie korzyści płyną nie tylko z pozycji ale i z samej praktyki.

Joga Czterech Żywiołów

Chcesz połączyć się z czterema żywiołami i obudzić je w sobie?

Możesz poczuć w sobie ogień - ciepło, powietrze - przestrzeń, ziemie - uziemienie oraz wodę - rozkołysanie. Poczuj pełne połączenie i doświadcz jak możesz uczynić to w ruchu, przy tym dodając ciału nowych jakości.

Tabata Joga

Chcesz być w dobrej formie i nie być niewolnikiem swojego ciała, ale nie znosisz biegać, czy chodzić na siłownie lub po prostu nie masz czasu?

Skupiam się na połączeniu dynamicznych, krótkich interwałów oraz elastyczności i wzmocnieniu mięśni głębokich. Bawimy się, uśmiechamy i wspólnie motywujemy, a przy tym robimy trening dla zdrowia:)

SUP Joga

Czy odczuwasz stres i napięcia? Ciężko Ci medytować siedząc w bezruchu?

Czy chcesz wzmocnić swoje mięśnie bez ciężaru w cudownym otoczeniu?

W pięknej przestrzeni jeziora, w otoczeniu natury, mogę nauczyć Cię być w chwili obecnej, przy jednoczesnym wzmacnianiu ciała i mięśni głębokich. Kołysanie i bliskość wody sprawi, że Twoje napięcia odpłyną. Nie możesz czuć stresu będąc tu i teraz, a SUP Joga na pewno Ci w tym pomorze, bo inaczej wpadniesz do wody! ;)

*na lekcje indywidualne zapewniam SUPa, w razie potrzeby

Wkrótce tu znajdziesz darmowe praktyki na Youtube!