Trening mentalny

Co to jest trening mentalny?

Trening mentalny opiera się na takim samym treningu jak na siłowni, tylko że chodzi tu o nasz umysł, a tak naprawdę o nasze myśli.

Nasz umysł jest jak szczeniak, którego trzeba wytresować, czyli pokazać mu na czym ma się skupiać, a na czym nie.

Dzięki prawu asocjacji - przyciągania jedna myśl przyciąga kolejną podobną i kolejną, kolejną...

Treningu mentalnym pokazuje Ci jak zatrzymać, a następnie zastąpić niekorzystne myśli, wzorce myślowe na te które będą Ci służyć i będą Cię wspierać.

Wzorce myślowe tak zwane programy zazwyczaj tworzą się już w czesnym dzieciństwie i kierują później naszym życiem poza naszą świadomością. My zaś zaczynamy wierzyć, że "złe" rzeczy nam się przydarzają, a nie że wybraliśmy to sami przez powtarzające się myślo-kształty, które sami wytworzyliśmy lub przyjęliśmy.

Ta metoda to proces z kilkoma etapami. Finalnie pracujemy tu głównie na skupianiu się na tym czego chcemy, używając powtarzalnych afirmacji, aż zostaną wgrane do Twojej podświadomości i zaczną się przejawiać w Twojej rzeczywistości. Kluczowymi etapami jest również nauka obserwacji swoich myśli oraz dieta mentalna, czyli brak zasilania myśli, których nie chcemy np. nigdy to mi się nie udaje. Ważnym elementem również jest nauka wchodzenia w stan głębokiego relaksu, tylko po to by znaleźć się w stanie "zero" i właśnie z tego stanu odkrywać inspiracje, a następnie kreować to czego chcemy.

Trening mentalny
Trening mentalny

Chcesz zapytać o cenę, czy umówić się na wstępną rozmowę, skontaktuj się ze mną!

Jestem tu dla Ciebie