Sesja Regresji Hipnotycznej

Sesja Regresji Hipnotycznej jako narzędzie do odkrycia wewnętrzną mocy, programów i ich transformacji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie skarby mogą być ukryte w Twojej podświadomości?

Czy chciałbyś odkryć głębsze warstwy swojej Istoty i uzyskać dostęp do zapisów w swojej pamięci długotrwałej tzw. podświadomości?

Czy uwolnisz te zapisy i uzyskać dostęp do swojego potencjału, który może zmienić Twoje życie?

Już jesteś CUDEM!

Zapraszamy Cię do doświadczenia sesji regresji hipnotycznej, gdzie możesz przenieść się w głąb siebie i przypomnieć sobie jakie zdarzenie z przeszłości, kształtuje Twoje teraźniejsze doświadczenia. W co uwierzyłeś, co Ci już nie służy i warto to poczuć oraz uwolnić ten zapis. Nasza sesja regresji hipnotycznej to podróż przez czas i przestrzeń, której celem jest poznanie, zrozumienie i uwolnienie, wręcz odhipnotyzowanie.

Co oferuje?

  1. Sesja Indywidualna z Doświadczoną Hipnoterapeutką: Poprowadzę Cię przez proces regresji hipnotycznej, zapewniając wsparcie, komfort i bezpieczeństwo podczas całego doświadczenia. Sesja prowadzona jest w pełnej świadomości, w której jesteś w stanie zobaczyć przeżyte wcześniejsze doświadczenia, jak i również w każdej chwili możesz przerwać, masz pełną kontrolę i Ty decydujesz.

  2. Odkrywanie Przeszłości: Poprzez hipnozę będziesz mógł/a odkryć wydarzenia i doświadczenia z przeszłości, które mogą wpływać na Twoje obecne życie. To może być klucz do zrozumienia pewnych wzorców zachowań, przekonań czy ograniczeń, które mogą Cię hamować, powodować pojawiające się te same niekorzystne zdarzenia.

  3. Uwolnienie i Transformacja: Przez zrozumienie, spojrzenie z innej perspektywy i zaakceptowanie przeszłości możesz dokonać uzdrowienia emocjonalnego i transformacji. Nasza sesja regresji hipnotycznej może pomóc Ci uwolnić się od negatywnych wpływów przeszłości, zapisów w podświadomości i otworzyć się na to kim naprawdę jesteś.

  4. Wsparcie: Zadbam o to, abyś poczuł/a się komfortowo i bezpiecznie podczas sesji. Moim celem jest przypomnienie Ci, że już jest z Tobą wszystko ok i nie musisz się "naprawiać". Jedynie odhipnozować się od tego w co uwierzyłeś, a co Ci nie służy. Stworze dla Ciebie przestrzeń pełną akceptacji, bez oceny, przyjazną i wspierającą, która pozwoli Ci swobodnie eksplorować swoją podświadomość.

UWAGA! Sesja regresji nie jest formą zabawy/ show, tylko jest procesem terapeutyczny, w który intencją jest uwolnienie traum, wzorców myślowych, zachowań lub głębokie zrozumienie siebie samego.

Skorzystaj z oferty sesji regresji hipnotycznej i pozwól sobie na głęboką podróż do swojej podświadomości. Odkryj swoją wewnętrzną moc i przemianę, która czeka na Ciebie.

Chcesz zapytać o ceny, czy umówić się na wstępną rozmowę, skontaktuj się ze mną!

Jestem tu dla Ciebie