Kasia Gwiazdowska - Hipnoterapeuta Gdańsk
Kasia Gwiazdowska - Hipnoterapeuta Gdańsk

Cieszę się, że tu jesteś!

Pragnę Ci się przestawić, ale ciężko od czegoś zacząć, gdyż moje całe życie doprowadziło mnie właśnie do tego miejsca i wszystko było po coś i to po coś dobrego!

Z wykształcenia jestem Księgową, i zawód ten wykonywałam ponad 10 lat, wspinając się na szczyt kariery zawodowej. Cały czas odczuwałam jednak, że nie jest to mój wybór, a tradycja rodzinna i chcę jedynie mieć pewną, stabilną przyszłość.

Od 16 roku życia moja prawdziwą pasją był Człowiek, wraz z przeczytaniem pierwszej książki rozwojowej Potęga Podświadomości. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki ludzkiego umysłu, psychiki i zachowania. Ukończyłam szkolenie coachingowe i umysłem próbowałam zrozumieć, wyjaśnić, przeanalizować swoje i innych zachowania, motywy działania, emocje, aż do momentu, gdy zetknęłam się ze swoja „ścianą”. Mimo wiedzy i świadomości, ciągle powtarzały się niechciane sytuacje, schematy i niechciane reakcje. Klasycznie tą „ścianą” był rozpad związku – narzeczeństwa. Ze strachu o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, udałam się na hipnozę. Dwie sesje otworzyły drzwi do czegoś nowego, a mianowicie do prawdziwych zmian w moim życiu. Nie rozwiązało to od razu moich wszystkich problemów, traum dziecięcych, czy problemów z emocjami. Było to jednak początkiem do jeszcze mocniejszego zagłębiania się i odkrywania głosu intuicji oraz mocy drzemiącej we mnie.

Moją misją jest towarzyszyć innym w drodze, którą sama przeszłam!

Ukończyłam certyfikację Praktyka Hipnozy, Mastera Hipnoterapii oraz Hipnoterapię Transpersonalną i komunikację z Duszą. Jestem Członkiem Polskiego Instytutu Hipnoterapii o numerze 21105. Reprezentuję podejście transpersonalne do hipnoterapii, która traktuje Człowieka jako Istotę Wielowymiarową. Z wielką pasją zgłębiam się jeszcze bardziej w tą formę hipnoterapii i komunikację z duszą.

Specjalizuje się w uwalnianiu stresu, dziecięcych traum, ograniczającego lęku, fobii, poczucia odrzucenia i samotności, w relacjach związkowych i międzyludzkich, utracie wagi, zmiany niekorzystnych nawyków np. palenie lub destrukcyjnych zachowania np. agresji, zmiany ograniczających programów z podświadomości, a wcześniej ich rozpoznaniu, zbudowaniu miłości do siebie, zbudowanie poczucia własnej wartości, pełnym zdrowiu oraz wolności emocjonalnej.

Doświadczyłam procesu własnej transformacji zarówno z jednej jak i drugiej strony Hipnoterapii, dlatego służę rozmową w razie pytań lub ciekawości!

Jestem tu dla Ciebie by towarzyszyć Ci w Twojej drodze do wolności i odkrycia Kim naprawdę Jesteś!
Jedynie potrzeba Twojej Decyzji, chęci do zmian i zaangażowania!

Kasia Gwiazdowska - Hipnoterapeuta z Gdańska

Jestem członkiem Polskiego Instytutu Hipnoterapii

Certyfikat - Hipnoterapeutka Katarzyna Gwiazdowska Gdańsk
Certyfikat - Hipnoterapeutka Katarzyna Gwiazdowska Gdańsk

Porozmawiajmy!

Bardzo mnie cieszy słuchanie waszych opinii i czytanie komentarzy. Skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakieś pytania, uwagi, informacje lub poproś o wycenę. Wrócę do Ciebie. Pamiętaj, że możesz też śledzić mnie na moich portalach społecznościowych lub napisać na mój e-mail: gwiazdowska.katarzyna@gmail.com